10 – 12 червня в Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на Нивках (вул. Салютна, 2-Б), відбудеться перша виставка електротранспорту PLUG-IN UKRAINE.

У перший день виставки, 10 червня, розпочне свою роботу круглий стіл «Прийняття законопроекту №1912, як фактор розвитку ринку електромобілів в Україні» за участю голови комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України Ніни Петрівни Южаніної. Круглий стіл проводиться з ініціативи компанії «Євроіндекс», організатора виставки, та Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД). До участі у заході запрошуються представники автомобільних імпортерів і дилерів, банків, галузевих та громадських організацій, ЗМІ.

Від громадської організації «Асоціація Енергія» в круглому столі візьмуть участь:

Алексенко Юрій, засновник першої компанії по легкому електротранспорту в Україні — «Volta bikes» (працює з 2007 року), президент громадської організації «Асоціація Енергія», експерт в галузi легкого електротранспорту, автор понад 500 статей про електротранспорт. Тема виступу: «Чому розвиток легкого електротранспорту має стати пріоритетним в Україні».

Третяк Роман, керівник проектів Асоціація «Енергія», кандидат економічних наук. Тема виступу: «Адаптація Правил дорожнього руху України з урахуванням розвитку легкого електротранспорту».